کلارآباد کجاست ؟

کلارآباد کجاست ؟

منطقه کلارآباد

کلارآباد متل قو یکی از شهرهای زیبا و دیدنی در استان مازندران می‌باشد. این منطقه بین نمک آبرود و سلمان‌شهر واقع شده است. این شهر مرکز بخش عباس آباد در شهرستان تنکابن است. اگر که شما مایل هستید با این منطقه از خطه‌ی شمالی کشور بیشتر آشنا شوید، با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

کلارآباد کجاست ؟

کلارآباد کجاست؟

همان‌گونه که اشاره نمودیم این شهر مرکز بخش عباس آباد در شهرستان تنکابن می‌باشد. شما می‌توانید شاهد احاطه شدن آن میان ساحل دریای خزر و جنگل‌های پوشیده از درختان باشید. به همین دلیل است که کلارآباد را یک شهر ساحلی جنگلی نام‌گذاری می‌کنند. درآمد بسیاری از مردم در این شهر از راه کشاورزی به دست می‌آید. این شهر یک کارخانه چای را هم در خود جای داده که توسط شهروندان آلمانی ساخته شده است. ما طی این مطلب مایل هستیم شما را بیشتر با این شهر جذاب و خرید ویلا ساحلی آشنا نماییم.

جاذبه‌های گردشگری کلارآباد

این شهر از قسمت شمالی به دریای خزر و از قسمت جنوبی به دامنه‌های سرسبز و رشته کوه‌های البرز متصل می‌باشد. این مواهب طبیعی، زیبایی و چَشم نوازی این شهر را دوچندان کرده است. مراکز تجاری بین‌المللی همانند مرکز تجاری پانوراما و اماکن مذهبی از خصوصیات بارز منطقه کلارآباد به شمار می‌رود.

محله‌های معروف کلارآباد

کلارآباد از محله‌های؛ خوشامیان و کلارآبادبالا و کلارآبادپایین و اسپی‌رود و کیاده و لاروسر تشکیل شده است. این منطقه جزئی از مناطق توریستی می‌باشد. دو شهرک توریستی این منطقه را می‌توانیم خوشامیان و امیردشت نام‌ ببریم که برای خرید ویلا شمال دو پیشنهاد منحصر به فرد است.

جمعیت بارز این بخش در دو قسمت کلارآبادبالا و خوشامیان متمرکز گردیده است. البته جمعیت آن در فصل‌های گوناگون سال، به خصوص تابستان، متغیر می‌باشد و گردشگران بسیاری را در خودش جای می‌دهد.

کلارآباد کجاست ؟

«شهرک امیردشت یکی از بهترین مناطق برای سرمایه‌گذاری»

شهرک امیردشت کجاست؟

یکی از مشهورترین و پرطرفدارترین شهرک‌های استان مازندران شهرک امیردشت می‌باشد. طراحی امروزی و زیبا، برخورداری از امکانات تفریحی و رفاهی این شهرک را در زمره‌ی گران‌ترین شهرک‌های استان واقع نموده است. این شهرک در کنار جنگل و ساحل دریای خزر واقع شده و در فاصله سه کیلومتری نمک آبرود قرار گرفته است.

برخورداری از زمین‌های ورزشی تنیس، بسکتبال، والیبال، سه پارک طبیعی جنگلی و دسترسی اختصاصی به آن‌ها برخی از امکانات تفریحی شهرک امیردشت می‌باشد. از سویی امکانات ساحلی و پلاژ خصوصی در کنار رعایت مبانی مهندسی و معماری موجب افزایش قیمت ویلا در این منطقه شده است. به عبارتی اگر شما قصد خرید ویلا کلارآباد را دارید، شهرک امیردشت می‌تواند یکی از بهترین‌ها برای سرمایه‌گذاری باشد.

روستای چارز کجاست؟

منطقه جنگلی سرسبزی در میان ساحل دریای خزر و رشته کوه البرز که با اسپی‌رود و منطقه جیسا همسایه می‌باشد. این روستا در گستره‌ی کلارآباد به علّت نزدیکی به عباس آباد و متل قو و برخورداری از زیبایی‌ها و امکانات، از جمله مراکز دوست‌داشتنی ویلاسازی است. به عبارتی این منطقه طی چند سال اخیر روبه رشد و توسعه بوده است و فرصت‌های مناسبی در راستای سرمایه‌گذاری مهیا نموده است. شما می‌توانید از شهرکلار آباد به این روستا با مسیری آسان و هموار دسترسی داشته باشید. به بیانی بهتر خرید ویلا در روستای چارز می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد.

روستای یال‌بندان سرا کجاست؟

روستای تاریخی یال‌بندان سرا در پنج کیلومتری شهر کلارآباد واقع شده است. این روستا به علّت همجواری با جنگل‌های انبوه و زیبایی بی‌نظیر آن جزئی از مناطق گردشگری کلار آباد می‌باشد. وجود کارخانه چای‌سازی قدیمی در این روستا و چای‌کاری ساکنین این روستا و روستاهای اطراف، کلارآباد را در تولید بهترین چای شمالی پیشتاز نموده است. البته این روستا چند غار تاریخی در دل خود جای داده است.

امام زاده سیدعبدالوافی

امام زاده سیدعبدالوافی نسبتی خویشاوندی با امام سجاد علیه‌السلام دارد و از جمله جاذبه‌های گردشگری این منطقه است. این امام زاده در محله‌ی بالا و در منطقه جیسا و چارز واقع گردیده است. طی روزهای محرم و شب‌های تاسوعا و عاشورا از شور و هیجان خاصی بهره‌مند است. شما می‌توانید شاهد این منطقه با درختانی سربه فلک کشیده باشید و افرا به همراه شمشادها را با چشمان خود ببینید. رودخانه‌ای هم از آن می‌گذرد و زیبایی‌ها را چند برابر می‌کند.

کلارآباد کجاست ؟

جمعیت کلارآباد

بنابر سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیت این شهر برابر با ۶،۲۶۷ نفر می‌باشد.

مسیر دسترسی به شهر کلارآباد

برای رفتن به این شهر از استان تهران می‌توانید از جاده چالوس، جاده‌ی رشت و جاده هزار عبور کنید. فاصله استان تهران از جاده چالوس تا به شهر کلارآباد ۱۷۴ کیلومتر می‌باشد.

مزایای خرید خانه یا ویلا در شمال کشور

خرید خانه یا ویلا در شمال کشور و دیگر نقاط ایران، مزیت‌های بسیاری را دارد. ما مهم‌ترین این مزایا را می‌توانیم در بازگشت سرمایه جای دهیم. شما ویلایی که در شمال کشور همانند منطقه کلارآباد خریداری می‌کنید و آن را رهن یا اجاره می‌دهید، یعنی بازگشت سرمایه و کسب درآمد را تجربه می‌کنید.

آیا خرید زمین کلارآباد می‌تواند سودآور باشد؟

 در مقابل خرید ویلا، خرید زمین از نظر قیمت، ارجحیت دارد. یعنی اگر شما پول کمی را در جیب خود دارید، خرید زمین در این منطقه را تجربه کنید. اگر که می‌خواهید دو سر برد داشته باشید، ساخت‌وسازهای مشارکتی را تجربه کنید. ولی اگر که شما ساخت‌وساز مشارکتی را چندان نمی‌پسندید، می‌توانید به صورت انفرادی اقدام کنید.

بهترین زمان سرمایه‌گذاری در شمال کشور

بهتر است این موضوع را از نظر مشاوران املاک شمال کشور کمی دقیق‌تر بررسی کنیم. بهترین زمان سرمایه‌گذاری در منطقه کلارآباد، هنگامی است که ثبات قیمت‌ها در بازار مسکن حکم فرماست و ذره‌ای از تلاطم و پریشانی در بازار به چشم نمی‌خورد. به عبارتی بهترین زمان سرمایه‌گذاری هنگامی خواهد بود که بازار کمی از رونق کامل فاصله گرفته است. ما کاملاً به آشفتگی ذهن شما در ارتباط با خرید ویلا در کلارآباد متل قو آشنا هستیم. تنها کافی است آرامش ذهن خود را حفظ نموده و با ما در تماس باشید‌.

نتیجه گیری

ما در این مطلب سعی کردیم شما را با منطقه‌ای از شمال کشور که محصور شده توسط دریا و جنگل است آشنا سازیم. با توجه به این نوشتار شما می‌توانید با خیالی آسوده در راستای خرید آپارتمان کلارآباد  از طریق سایت mhmelkاقدام کنید. قطعاً با این کار، سرمایه‌گذاری طولانی مدّتی را تجربه خواهید کرد.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه