سیسنگان کجاست؟

سیسنگان کجاست؟

سیسنگان کجاست؟

اگر بخواهید بدانید دقیقا سیسنگان کجاست؟ باید بگوییم سی‌سنگان یکی از جنگل‌های معروف و البته زیبای منطقه مازندران است که در جاده ساحلی نوشهر_نور واقع شده است. چطور می‌توان از آن به‌عنوان زیباترین جنگل این خطه نام نبرد؛ زمانی که با عبور از جاده؛ از یک سو نظاره‌گر درختان سربه‌فلک‌ کشیده جنگل و سوی دیگر آبی بی‌کران دریای سیسنگان خواهیم بود. به‌این‌ترتیب با یک تیر دو نشان خواهیم زد؛ به‌گونه‌ای که هم می‌توان لذت قدم‌زدن در کنار ساحل را تجربه نمود و هم از راهپیمایی در زیر درختان سربه‌فلک‌ کشیده شده جنگل لذت برد.

چه فصلی برای سفر به سیسنگان مناسب‌تر است؟

مطمئناً در هر فصلی از سال با سفر به این ناحیه بکر اوقات نابی را تجربه خواهیم کرد. اما توصیه داریم بازدید از این منطقه را در روزهای ابتدایی یا اواخر تابستان که دمای هوا نمودار صعودی را طی نکرده؛ یا اوایل پاییز که هوا به سردی نرفته است، تجربه کنید. این ناحیه در هر دو فصل زیبایی‌هایی وصف‌ناپذیر را باقدرت تمام به تصویر می‌کشد.

اگر دوست دارید در حال استراحت زیر سرسبزی انبوه درختان از چه‌چهه پرندگان فارغ از هر حال گرفتاری بهره‌مند گردید، بهتر است تابستان به دیدن این ناحیه بروید. اما اگر می‌‌خواهید در حالت رمانتیک‌تری در رقص رنگ‌های نارنجی، قرمز و زرد برگ درختان‌ غرق شوید؛ پاییز بهترین موقعیت زمانی است که سفر به جنگل سیسنگان را تجربه نمایید. 

در سیسنگان از چه امکانات رفاهی می‌توان بهره‌مند گشت؟

اگر جنگل این ناحیه را برای پهن کردن بساط پیک‌نیک انتخاب کرده‌اید؛ یک مجموعه کامل را برای لذت بردن از محیط و استراحت برگزیده‌اید؛ چرا‌که علاوه بر آلاچیق‌های وسیع و زیبا برای اسکان دارای امکاناتی چون سرویس بهداشتی، آب‌خوری، فروشگاه و نمایشگاه صنایع‌دستی، رستوران‌های سنتی، کافه، زمین ورزش ساحلی، پارک کودک و … است. البته در کنار این امکانات می‌توان مهیج‌ترین و دل‌انگیزترین لحظات را تجربه نمود:

پیست کارتینگ

سوارشدن به ماشین‌های کارتینگ جذاب‌ترین تفریحی است که می‌توانید در پیست کارتینگ تجربه نمایید. البته این بازی مهیج با محدودیت سنی زیر ۱۰ سال همراه است.

موتورهای چهارچرخ

موتورهای چهارچرخ یکی دیگر از تفریحات ساحلی است که حتماً برای تجربه‌کردن آن وسوسه خواهید شد. مدت‌زمان این بازی برای هر فرد یک تایم ۱۵ دقیقه‌ای است.

جت اسکی

تفریحات آبی جزو تفریحاتی محسوب می‌شود که عموماً همه ما برای تجربه‌کردن تردیدی به خرج نمی‌دهیم. این محبوبیت بی‌چون‌وچرا ریشه در ترشح آدرنالین در مغز دارد.

قایق‌سواری و شاتل دریایی

اگر خواهان لذت بردن از فضای دلنشین دریا به‌صورت گروهی هستید می‌توانید به همراه جمع خانوادگی یا دوستانه هیجان بی‌نظیر شاتل دریایی یا قایق‌سواری را تجربه کنید. مطمئناً بعد از آن حاضر به جایگزین‌کردن هیچ تفریحی برای هرکدام از این‌ها نخواهید بود.

شهربازی

 علاوه‌بر تمام این امکانات تفریحی‌ در جاده به ساحل سیسنگان؛ یک شهربازی با امکانات و وسایل بازی ویژه کودکان طراحی شده ‌است که مطمئنا خاطرات خوشی و بی‌تکراری از سفر را در ذهن کودکانتان به جای خواهد گذاشت.

سیسنگان کجاست؟

از چه مسیرهایی امکان دسترسی به منطقه سی سنگان وجود دارد؟

این پارک جنگلی دقیقاً در امتداد نوشهر و در ضلع جنوبی مسیر اصلی قرار گرفته است. برای رسیدن به این پارک دو مسیر پیشنهادی وجود دارد:

  • مسیر ابتدایی خود را می‌توانید از نوشهر استارت بزنید. در ضمن حرکت از جاده ساحلی نوشهر؛ وارد جاده شهر نور خواهید شد. پس از طی نمودن یک مساحت ۲۷ کیلومتری شاهد این پارک جنگلی بکر در سمت راست جاده خواهید بود.
  • اما اگر در شهر نور حضور دارید؛ مسیر خود را به‌سوی نوشهر آغاز کنید. بعد از اینکه حدود ۳۵ کیلومتر از جاده را پشت سر گذاشتید می‌توانید منتظر تابلو ورودی پارک باشید، پس اولین دوربرگردان را دور بزنید.

مساحت پارک جنگلی سیسنگان چقدر است؟

این پارک جنگلی لقب بزرگ‌ترین ذخیره‌گاه شمشاد در ایران و حتی خاورمیانه را از آن خودکرده است و دارای وسعتی نزدیک به ۶۰۰ هکتار است. این پارک در کنار دریای خزر قرار گرفته است. همین موقعیت قرارگیری سبب ایجاد جاد‌ه‌ای تکرارناپذیر و جذاب در میان آبی دریا و سبزی جنگل گشته است.

ارتفاع این جنگل به ۵۰ متر نیز می‌رسد؛ اما با حرکت به‌سوی ساحل؛ نمودار این ارتفاع شروع به کاهش خواهد کرد.

سیسنگان کجاست؟

خرید ویلا در منطقه سیسنگان

طبیعتاً همه ما علاقه وافری داریم که در خطه شمال یک ویلا داشته باشیم. اما به‌محض قطعی شدن؛ کنکاش را از شهرهایی چون بابلسر، رامسر و متل قو آغاز می‌کنیم. اما خوشبختانه یا متأسفانه این شهرها به دلیل محبوبیت بالا میان افراد با سلایق و انتظارات متفاوت، از حجم بالای جمعیت برخوردار شده‌اند. پس بهتر است دید خود را وسعت بخشید و به سراغ اقدامات ‍‍جالب‌تری چون خرید ویلا سیسنگان نوشهر بروید. لازم به ذکر است با خریداری ویلا در این منطقه با بعد مکانی و زمانی بسیار کوتاه؛ به‌سهولت به دریا و جنگل دسترسی خواهید داشت که در هیچ ناحیه دیگری حاکم نخواهد بود.

به‌جرات می‌توان خرید زمین جاده به ساحل سیسنگان را دارای بهترین پتانسیل برای سرمایه گذاری تلقی نمود، زیرا با خرید یک ویلا در این منطقه از مجموعه فوق‌العاده‌ای بهره‌مند خواهید شد که همه امکانات تفریحی، ورزشی، گردشگری را به کلیت در اختیار شما قرار خواهند داد که بالواقع تحسین‌برانگیز است. البته برای خرید زمین سیسنگان نیاز است تا با مراجعه به  املاک شمال که در این ناحیه وجود دارند، گزینه مدنظر و متناسب با بودجه در دسترسمان را بیابیم.

خرید ویلا سیسنگان

سخن پایانی

به‌جرات می‌توان سی‌سنگان را خطه‌ای از بهشت خواند که هرکسی آرزوی حضور نیمه دائم یا حضور در اوقات فراغت و استراحت در آن خواهد داشت. چه منظره‌ای زیباتر از اینکه هر صبح در تراس ویلا خود چشم به روبه طبیعت بکر جنگل باز کنید و شب با صدای موج دریا به خواب بروید. خرید ویلا شمال از اهداف اولویت‌پذیری  اکثر ما ایرانی‌‌ها می‌باشد که با کسب اطلاع از این خطه بی‌نظیر بیش‌ازپیش قوت می‌یابد. شما می‌تواند با مراجعه به سایت mhmelk اطلاعات مورد نیاز در مورد خرید ویلا در این منطقه را کسب نمایید.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه